Przejdź do głównej zawartości

freak

Then you looked at me as if I was a freak
But you said you like freaky people
So I thought you might like me a little bit


Soko, I thought i was an alien


jestem dziwny, bo mówię przepraszam, proszę, dziękuję
jestem dziwny, bo rozmawiam z tymi, z którymi nikt nie rozmawia
jestem dziwny, bo mówię to co myślę
jestem dziwny, bo robię to na co mam ochotę
jestem dziwny, bo wolę zaprosić Cię na kawę, a nie czat
jestem dziwny, bo mam gdzieś to co inni o mnie myślą
jestem dziwny, bo się uczę, bo mnie to interesuje
jestem dziwny, bo mówię, że obcy język się sprzyda
jestem dziwny, bo się śmieję na przystanku
jestem dziwny, bo czytam jakieś papierowe książki
jestem dziwny, bo jeżdżę auto-busami, zamiast samochodami
jestem dziwny, bo podlewam kaktusy
jestem dziwny, bo słucham muzyki alternatywnej
jestem dziwny, bo umiem bawić się na trzeźwo
jestem dziwny, bo oglądam filmy, których nikt nie ogląda
jestem dziwny, bo się uśmiecham
jestem dziwny, bo ubieram to co chcę (co z tego, że skarpetki mają różny kolor)
jestem dziwny, bo tańczę w deszczu
jestem dziwny, bo mówię to co naprawdę do Ciebie czuję

jestem dziwny, bo jestem

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Logos

„Położył mi błoto na oczy, obmyłem się i widzę”. J 10, 15b

it hurts enough?

Wolę usłyszeć od kobiety brutalne “odpieprzże się” niż pokrętne teksty w rodzaju “kochanie, może byś tak sprawdził, czy cię nie ma w drugim pokoju, i został tam, bo pokój nie lubi być pusty”. ~Tomasz Beksiński, ostatni felieton

Budzenie

Budzę się. Żadne odkrycie, każdy to robi codziennie. Budzę się ze snu, budzę się do życia. Szczególnie uczę się tego drugiego. Przebudzić z życiowego letargu. Powoli docierają do mnie sygnały z zewnątrz, moje oczy dostrzegają otaczającą rzeczywistość. Kurczę, jednak coś tu jest. Kurdę, można żyć też na zewnątrz, nie tylko wewnątrz.